Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
LSI ucz się francuskiego w Paryżu | Wyjazdy Jezykowe

LSI ucz się francuskiego w Paryżu

Language Studies International w Paryżu mieści się w XVIII-wiecznym budynku w zabytkowej części miasta, niedaleko takich atrakcji jak Luwr, pałac Vendome, opera czy wyrafinowana dzielnica paryskiej bohemy Saint Honoré. Studenci mają do dyspozycji laboratorium komputerowe z bezpłątnym dostępem do Internetu, pokój studencki z automatem do kawy, codzienną prasę, periodyki oraz materiały edukacyjne. Do dyspozycji uczniów jest 7 nowoczesnych klas, maksymalna wielkość grupy 15 osób. LSI jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TEF, UNOSEL, CCI Paris Île-de-france, Ciep.

Wiek uczestników: od 16 lat.
Kursy: standardowe, intensywne, indywidualne, egzaminacyjne, długoterminowe.
Zakwaterowanie: u rodziny.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki (zwiedzanie atrakcji Paryża i okolic).
Wyżywienie: opcjonalnie.

Wirtualny spacer po szkole:
https://www.google.com/maps/@48.8592391,2.3521504,3a,82.2y,355.31h,82.71t/data=!3m7!1e1!3m5!1sOqiOwWboZOMAAAQuhiq6HQ!2e0!3e2!7i13312!8i6656

LSI Paryż

Znany ze swojej bogatej historii, wspaniałej sztuki i różnorodności kulturowej, Paryż jest jednym z największych światowych miast. Znajdują się w nim światowej klasy muzea, galerie sztuki i uniwersytety. Paryż to centrum mody i projektowania.

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

Obsługujemy kompleksowo

Na Państwa życzenie zapewniamy zakwaterowanie przy rodzinie, w akademikach szkolnych, apartamentach lub w hotelach, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Pełen pakiet zawiera również opracowanie planu podróży, organizację transportu autokarowego, lotniczego, transferu z/do lotniska oraz przygotowanie prywatnej polisy ubezpieczeniowej.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do szkoły LSI w Paryżu na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do LSI w Paryżu

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online