Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Ucz się niemieckiego w szkole LSI w Zurychu | Wyjazdy Jezykowe

Ucz się niemieckiego w szkole LSI w Zurychu

Language Studies International szkoła położona jest w modnej dzielnicy Seefeld, mieści się zaledwie pięć minut spacerem od zabytkowego centrum miasta i jeziora Zurychu. Szkoła oferuje różne, ciekawe programy do nauki języka niemieckiego. Ponadto można tutaj przystąpić do niemieckiego kursu egzaminacyjnego Zertifikat Deutsch.

Zurych jest miastem pięknych zabytkowych budynków, wielkich ulic i tętniących życiem kawiarni, co czyni go jednym z najwspanialszych miejsc do nauki niemieckiego w Szwajcarii. Miasto zaskakuje i zachwyca kontrastem między dzielnicami banków i krętymi uliczkami, przy których stoją małe, czyściutkie domy. Szwajcaria jest urzekającym krajem gór, alpejskich pastwisk, spokojnych jezior i starych miast, których początek datuje na okres średniowiecza.

Szkoła posiada: 9 komfortowo urządzonych klas, interaktywne zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych, grupy liczą maksymalnie 12 osób, nowoczesną kafejkę internetową i przytulny pokój wypoczynkowy, do dyspozycji kursantów jest też automat z kawą.

Wiek uczestników: od 16 lat.
Kursy: standardowe, intensywne, indywidualne, egzaminacyjne, długoterminowe.
Zakwaterowanie: u rodziny.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki w góry, nad jezioro, do Francji, Niemiec i Włoch, zajęcia sportowe, łyżwiarstwo, narciarstwo, żeglarstwo.
Wyżywienie: opcjonalnie.

LSI Zurych

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

Obsługujemy kompleksowo

Na Państwa życzenie zapewniamy zakwaterowanie przy rodzinie, w akademikach szkolnych, apartamentach lub w hotelach, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Pełen pakiet zawiera również opracowanie planu podróży, organizację transportu autokarowego, lotniczego, transferu z/do lotniska oraz przygotowanie prywatnej polisy ubezpieczeniowej.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do szkoły LSI w Zurychu na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do LSI w Zurychu

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online