Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Szkoła EUROCENTRES w Londynie | Wyjazdy Jezykowe

Szkoła EUROCENTRES w Londynie

Szkoła EUROCENTRES w Londynie znajduje się niedaleko Victoria Station, największego dworca kolejowego w Londynie. Szkoła mieści się w samym centrum metropolii w typowym budynku w stylu gregoriańskim przy placu Eccleston Square, zaledwie kilka przystanków autobusowych od zabytków, które trzeba koniecznie zobaczyć w Londynie: Pałac Buckingham i Houses of Parliament. Szkoła uczy języka angielskiego od ponad 60 lat, zawsze z pełnym zaangażowaniem, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Szkoła oferuje: przestronne klasy, centrum naukowe z dostępem do Internetu i laboratorium językowym. Obok budynku szkoły znajduje się piękny sekretny ogród, doskonałe miejsce do wypoczynku, wspólnych spotkań oraz nauki języka na łonie natury.

Kursy: standardowe, intensywne, specjalistyczne.

Zakwaterowanie: u rodziny, w akademiku. Droga do centrum, gdzie mieści się szkoła zajmuje od 30 do 50 minut w zależności od miejsca zamieszkania.

Zajęcia dodatkowe: wycieczki (Oxford, Cambridge, Bath, Brighton, Stonehenge), zajęcia sportowe (piłka nożna, joga, kręgle), wyjścia do teatrów i galerii.

Wyżywienie: opcjonalnie.

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

Obsługujemy kompleksowo

Na Państwa życzenie zapewniamy zakwaterowanie przy rodzinie, w akademikach szkolnych, apartamentach lub w hotelach, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Pełen pakiet zawiera również opracowanie planu podróży, organizację transportu autokarowego, lotniczego, transferu z/do lotniska oraz przygotowanie prywatnej polisy ubezpieczeniowej.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do szkoły EUROCENTRES w Londynie na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do szkoły EUROCENTRES w Londynie

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online