Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
ClubClass - kurs angielskiego na Malcie | Wyjazdy Jezykowe

ClubClass – kurs angielskiego na Malcie

Szkoła Clubclass

Clubclass Malta jest nastawiona na innowacyjność i nowoczesność połączoną z 15-letnim doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego dla tysięcy studentów z różnych krajów na całym świecie.

Stały wzrost popularności szkół językowych Clubclass w Londynie i na Malcie jest wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia, które może być osiągnięte tylko przez doskonały zespół lektorski i zarządzający. Clubclass Malta jest akredytowana przez FELTOM, Malta Tourism Authority i Ministerstwa Edukacji,. Szkoły językowe Clubclass są również członkami WYSTEC i Alto.

Budynek szkoły jest jednocześnie miejscem zakwaterowania studentów. Do dyspozycji kursantów na terenie szkoły są: kryty i odkryty basen, centrum fitness, studio aerobiku, gry, kawiarenka internetowa, pralnia samoobsługowa, pizzeria, pub, restauracja itd.

ClubClass Malta

Malta, niewielka skalista wyspa usytuowana pomiędzy Sycylią, a północnym wybrzeżem Afryki, to fascynująca mieszanka obyczajów angielskich, włoskich i arabskich. Kulturalne dziedzictwo wyspy, burzliwa historia, zabytki, zachwycające krajobrazy oraz ciepły, łagodny klimat przyciągają przybyszów z całego świata, a poprzez swoje historyczne powiązania z Wielką Brytanią Malta jest bardzo popularnym ośrodkiem nauki języka angielskiego.

Szkoła: Club Class Malta
Rodzaj kursu: general, intensive,
Rodzaj zakwaterowania: Kampus lub rodzina, pełne wyżywienie

– Test poziomujący, certyfikat ukończenia kursu
– Korzystanie z basenów, plaży itd.
– Codzienne zajęcia sportowe i kulturalne

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do ClubClass na Malcie na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do ClubClass na Malcie

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online