Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
NAB COTTAGE - kurs języka angielskiego z jogą | Wyjazdy Jezykowe

NAB COTTAGE – kurs języka angielskiego z jogą

Nab Cottage to rodzinna szkoła językowa założona w 1983 roku w angielskiej krainie jezior, która w krótkim czasie stała się jednym z najbardziej unikalnych ośrodków językowych na świecie. Uczniowie i nauczyciele mieszkają razem, uczą się razem, razem przygotowują posiłki i biorą udział w zajęciach. Kurs przeznaczony jest dla osób poszukujących okazji do praktycznego stosowania języka angielskiego. Podczas każdego z kursów zajęcia JOGI prowadzone są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych! Kursy rozpoczynają się od końca czerwca i trwają do połowy września każdego roku, długość pobytu to minimum jeden tydzień.

Ze względu na kameralność szkoły jednorazowo może się uczyć maksimum 20 studentów. Klasy są małe, studenci przyjeżdżają z całego świata a szkoła preferuje holistyczny model nauczania.

Pakiet usług, jaki oferujemy naszym Klientom może zawierać również:
– opracowanie planu podróży
– zakup biletu lotniczego
– przygotowanie polisy ubezpieczeniowej, której zakres zależy od życzenia Klienta – od ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków po ubezpieczenie bagażu.

Nab Cottage

Poniżej kilka opinii osób, które uczestniczyły
w kursach:

„…przepięknie położony Nab Cottage czyni to miejsce wymarzonym dla wszystkich, którzy chcieliby połączyć naukę angielskiego z odpoczynkiem na łonie natury.”

„…charakterem swoim Nab Cottage przypomina raczej dużą rodzinę, niż szkołę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, jednakże szkoła jest akredytowana przez British Council oraz jest członkiem ARELS i Tandem.”

„…bardzo ciekawy program nauczania połączony z mnóstwem interesujących zajęć praktycznych, tu spotkasz prawdziwych artystów i poetów, z którymi spędzisz niezapomniane wieczory przy ognisku, wspaniali ludzie i cudowne miejsce. Jeżeli stać Cię na tę szkołę i odpowiada Ci otoczenie, to się nie zastanawiaj!”

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do Nab Cottage na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do Nab Cottage

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online