Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Harrow House International College w Swanage | Wyjazdy Jezykowe

Harrow House International College w Swanage

Nasza współpraca z HARROW HOUSE rozpoczęła się w 1991 roku. W lecie 1992 roku do Swanage wyjechała pierwsza pionierska grupa licealistów. Młodzież wróciła zachwycona szkołą i miejscowością, pełna niezapomnianych wrażeń. Postanowiliśmy na stałe włączyć szkołę Harrow House do naszej oferty.

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGES jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych angielskich szkół językowych. Posiada akredytację British Council, jest też członkiem English UK, co gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Kampus (budynki mieszkalne, szkolne, administracja, zaplecze sportowe) położony jest na wzgórzu, pięć minut spacerem od plaży. Z okien sypialni można podziwiać przepiękny widok na półwysep Purbeck, oraz Isle of Wight. Słuchacze mają do dyspozycji duże, jasne sale lekcyjne, bibliotekę oraz centrum multimedialne z dostępem do Internetu.

Zajęcia językowe odbywają się w małych, przyjaznych grupach, w godzinach przedpołudniowych. Wszyscy studenci pierwszego dnia kursu przechodzą egzamin kwalifikacyjny, określający poziom umiejętności każdego ucznia. Na jego podstawie student jest umieszczony w klasie, która jest najlepiej dostosowana do jego możliwości.

Horrow House w Swanage

Imponujący, zamknięty kompleks edukacyjno-pobytowy, położony jest na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na półwysep Purbeck, morze oraz Isle of Wright, a od plaży dzieli go zaledwie 10 minutowy spacer.

Popołudniami studenci mogą brać udział w konkursach, dyskotekach, pokazach filmowych, karaoke, zajęciach pantomimy, w grach i quizach, pokazach talentów.

Do dyspozycji studentów jest kompleks rekreacyjno-sportowy, korty tenisowe, sala gimnastyczna, basen, boiska do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, a zajęcia sportowe odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i trenerów sportowych. Na miejscu jest również biblioteka oraz centrum multimedialne z dostępem do Internetu.

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

Obsługujemy kompleksowo

Na Państwa życzenie zapewniamy zakwaterowanie przy rodzinie, w akademikach szkolnych, apartamentach lub w hotelach, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Pełen pakiet zawiera również opracowanie planu podróży, organizację transportu autokarowego, lotniczego, transferu z/do lotniska oraz przygotowanie prywatnej polisy ubezpieczeniowej.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do Horrow House na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do Horrow House

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online