Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Anglia | Wyjazdy Jezykowe

Anglia

IrlandiaSzkocja_dividerWalia

 

Anglia_mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRIGHTON (50 min pociągiem od Londynu) jest znanym wakacyjnym kurortem, usytuowanym pomiędzy morzem, a zielonymi wzgórzami i białymi klifami Sussex Downs. Miasto słynie ze swoich plaż, a uroczy labirynt wąskich uliczek, przy których stoją stare rybackie domki – teraz sklepy z pamiątkami i przeróżnymi drobiazgami- zachęca do spacerów. Brighton tętni życiem, mnóstwo tu kafejek, restauracji i sklepów.

Fot. Szkoła EC.

ZAKWATEROWANIEEC jest renomowaną instytucją edukacyjną specjalizującą się w nauczaniu języków obcych. Posiada zarówno akredytację British Council, jak również zrzeszona jest w ARELS – organizacji gwarantującej najwyższy poziom nauczania. Szkoła rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku na Malcie, a w 2002 roku otworzyła swoje pierwsze centrum w Anglii. W chwili obecnej jest to znana, z jakości swoich kursów jako międzynarodowa grupa szkół. Latem szkoła organizuje znakomite letnie obozy językowe dla młodzieży.

Fot. Atrakcje w Cambridge.

Fot. Atrakcje w Cambridge.

Cambridge to miasto rozsławione głównie dzięki założonemu w 1284 Uniwersytetowi. Młodzi ludzie z całego świata przyjeżdżają tu, by dołączyć do jedynej w swoim rodzaju studenckiej społeczności, zdobywać wiedzę, a także doświadczyć  niezwykłego bogactwa życia  kulturalnego. Najciekawszą spośród  wielu  atrakcji turystycznych są budynki college’u  – przykład przepięknej średniowiecznej architektury.

Fot. Katedra w Cantenbury.

Fot. Katedra w Cantenbury.

Cantenbury położone w hrabstwie Kent miasto słynne jest ze swej przepięknej, najstarszej w Anglii, Katedry. Jej wspaniałe wieże dominują nad miastem i przyciągają wzrok każdego przybysza. Ale Katedra to tylko początek – Canterbury, którego historia sięga czasów rzymskich, to miejsce magiczne, którego zabytki, jako światowe dziedzictwo, objęte są patronatem UNESCO.

Fot. szkoła St. Giles International.

ZAKWATEROWANIEST. GILES INTERNATIONAL szkoła powstała w roku 1955 w Londynie. Dzisiaj jest to znana i ceniona szkoła o zasięgu międzynarodowym, posiadająca akredytację British Council, członek ARELS i AAIEP. Latem szkoła zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na doskonale przygotowane letnie obozy językowe.

Fot. Panorama Londynu.

Fot. Panorama Londynu.

Londyn to stolica Zjednoczonego Królestwa i największe miasto w Unii Europejskiej. Jest on jednym z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Kipiące życiem miasto oferuje niezliczone atrakcje najbardziej nawet wymagającym spośród kilku milionów przybywających tu, co roku turystów. Wspaniałe zabytki, muzea, galerie, sklepy, restauracje, puby, a także bogate życie kulturalne: spektakle teatralne, ekspozycje muzealne oraz koncerty – trudno byłoby znaleźć bardziej inspirujące otoczenie dla osoby pragnącej uczyć się języka angielskiego.

Fot. The London School of English.

ZAKWATEROWANIETHE LONDON SCHOOL OF ENGLISH Jest szkołą z ponad 100 letnia tradycją. Regularnie przyjmuje gości z ponad 60 krajów, współpracuje z nią wiele światowych korporacji, które wysyłają tam swoich pracowników. Goście doceniają wysoki standard i profesjonalizm. Szkoła jest przeznaczona tylko dla osób dorosłych. Budynek jest usytuowany w Holland Park Gardens, w cichej i zielonej dzielnicy zaledwie dziesięć minut drogi od Notting Hill. Miejsce jest idealne do nauki języka angielskiego: można wybrać między kursami standardowymi, intensywnymi lub indywidualnymi. Doskonała lokalizacja szkoły oznacza, że nigdy nie jesteś więcej niż kilka minut spacerem od wszystkich głównych atrakcji w Londynie.

Fot. Oxford w Anglii

Fot. Oxford w Anglii.

Oksford – nazywane starym miastem młodych ludzi. Zabytkowe budynki kryją w sobie ducha uniwersyteckiej swobody, co tworzy niezwykłą atmosferę tego miejsca. W starych murach wciąż tętni życie akademickie. To ono wyznacza rytm każdego dnia… i nocy. Oxford szczyci się mianem najstarszego w Anglii ośrodka uniwersyteckiego. Wraz z nieco młodszym Cambridge, tworzy podstawę brytyjskiego systemu edukacji wyższej.

Fot. Kafejka internetowa.

Fot. Biblioteka Central School English.

CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH szkoła jest nastawiona na innowacyjność i nowoczesność połączoną z ponad 47-letnim doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, jako języka obcego dla tysięcy studentów z różnych krajów na całym świecie. Stały wzrost popularności szkoły językowej Central School of English jest wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia, które może być osiągnięte tylko przez doskonały zespół lektorski i zarządzający. Szkoła jest akredytowana przez British Council oraz jest członkiem English UK. Budynek usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie British Musem, parę kroków od stacji metra Tottenham Court Road, w pobliżu sklepików, kawiarenek, restauracji, klubów oraz innych atrakcji turystycznych Londynu.

Fot. REGENT OXFORD.

Fot. Regent Oxford.

ZAKWATEROWANIEREGENT OXFORD to placówka z czterdziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Posiada akredytację Britisch Council i Education UK, co gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Szkoła Regent Oxford mieści się w eleganckim wiktoriańskim budynku, otoczonym uroczym, znakomicie utrzymanym ogrodem, położonym bardzo blisko  centrum miasta. Studenci mają do dyspozycji przestronne, doskonale wyposażone sale, pracownię komputerową ze swobodnym dostępem do Internetu,   bibliotekę, pokój wypoczynkowy oraz kafeterię. Szkoła jest otwarta dla słuchaczy także w niedziele, oferuje znakomicie przygotowany program zajęć pozalekcyjnych oraz  dodatkowo płatnych wycieczek.

Swanage – Swanage jest to popularnym nadmorskim kurortem na południowym wybrzeżu Anglii, oddalonym około 2,5 godziny jazdy pociągiem od Londynu. Piękna nadmorska miejscowość Swanage oferuje długie, piaszczyste plaże, czystą wodę i zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz łagodny ciepły klimat. Swanage zachowało atmosferę małego miasteczka – jest tu spokojnie i bezpiecznie, a mieszkańcy są serdeczni i gościnni.

Horrow House z lotu ptaka

Fot. szkoła Harrow House z lotu ptaka.

ZAKWATEROWANIEHARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGES jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych angielskich szkół językowych. Posiada akredytację British Council, jest też członkiem English UK, co gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Kampus (budynki mieszkalne, szkolne, administracja, zaplecze sportowe)   położony jest na wzgórzu,   pięć minut spacerem od plaży. Z okien sypialni można podziwiać przepiękny  widok na półwysep Purbeck, oraz Isle of Wight. Słuchacze mają do dyspozycji  duże, jasne sale lekcyjne,  bibliotekę oraz  centrum multimedialne z dostępem do Internetu.

Lake District (Kraina Jezior) obszar w północno-zachodniej Anglii w hrabstwie Kumbria, jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych Wielkiej Brytanii. W swojej centralnej części obejmuje Park Narodowy Lake District. Kraina, obfitująca w jeziora i góry, stanowiła inspirację dla artystów, szczególnie w dobie romantyzmu. To z nią związani są poeci William Wordsworth czy Samuel Taylor, a także pejzażysta John Constable, który nazwał ją „najpiękniejszym w świecie krajobrazem”.

Nab Cotage nad jeziorem Rydal Lake

Fot. Szkoła w Nab Cottage.

ZAKWATEROWANIENAB COTTAGE – Nab Cottage to rodzinna szkoła językowa założona w 1983 roku w angielskiej krainie jezior, która w krótkim czasie stała się jednym z najbardziej unikalnych ośrodków językowych na świecie. Uczniowie i nauczyciele mieszkają razem, uczą się razem, razem przygotowują posiłki i biorą udział w zajęciach. Kurs przeznaczony jest dla osób poszukujących okazji do praktycznego stosowania języka angielskiego. Podczas każdego z kursów zajęcia JOGI prowadzone są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online