Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Kursy dla najmłodszych | Wyjazdy Jezykowe

Kursy dla najmłodszych

Dzieci wykorzystują naturalne predyspozycje do nauki, dlatego tak ważne jest rozpoczęcie procesu uczenia języka obcego jak najwcześniej. Im młodsze dziecko, tym łatwiej przyswaja nowe rzeczy. Podstawowym celem na początku nauki jest oswojenie dziecka z melodią języka oraz przyzwyczajenie aparatu mowy do nowych, obcych struktur.

Zespół metodyków Lingua Nova, w oparciu o autorski i sprawdzony program nauczania najmłodszych, oferuje skuteczne lekcje angielskiego dla dzieci. Od 20 lat uczymy dzieci metodą Lingua Junior Optima, która wykorzystuje naturalną zdolność do przyswajania języka obcego przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Metoda ta łączy naukę z zabawą, wykorzystuje zmysły w nauce języka, nawiązuje do przedziałów wiekowych i różnic w postrzeganiu rzeczywistości przez dzieci, wciąga do zabawy nauczycieli i rodziców.

Jeśli chcielibyście Państwo poznać szczegóły naszej oferty i podjąć z nami współpracę, zapraszamy: https://linguanova.com.pl/zajecia-jezykowe-dla-przedszkoli/

 

Fot.: zajęcia z dziećmi.

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online