Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Angielski w szkole językowej AXALINGUA w Hiszpanii | Wyjazdy Jezykowe

Angielski w szkole językowej AXALINGUA w Hiszpanii

AXALINGUA szkoła usytuowana jest przy głównym placu, tuż obok ważnych instytucji: ratusza, muzeum. Budynek niewielki i tradycyjnie biały zaskakuje nowoczesnym wnętrzem: klimatyzowane sale lekcyjne, doskonale wyposażone w multimedia, komfortowa czytelnia, pracownia komputerowa, Wi-Fi, biblioteka i księgarnia. Studenci mają do wyboru kursy o różnej intensywności: od 10 do 20 godzin zajęć językowych w tygodniu, dodatkowo program zajęć przeznaczonych na poznawanie kultury i zwyczajów hiszpańskich. Axalingua Language Center jest wyspecjalizowanym ośrodkiem język gdzie można odkryć, że nauka języka angielskiego jest przyjemnym doświadczeniem. Wszystkie kursy językowe Axalingua prowadzone są przez native speakerów, grupy mogą sobie liczyć maksymalnie 8 uczniów w klasie.

Angielski dla dzieci

– Dzieci od 3 do 5 lat
– Dzieci od 6 do 11 lat
– Młodzież od 12 do 16 lat

Angielski dla dorosłych

– ogólnouniwersyteckie
– Intensywny kurs języka angielskiego

Colmenar
Kto chciałby uczyć się hiszpańskiego i doświadczyć andaluzyjskiej tradycji w czystej postaci powinien wybrać się do małego miasteczka Colmenar. Tu życie płynie innym rytmem, można cieszyć się słońcem, błękitnym niebem, podziwiać różowe kwiaty oleandrów na tle śnieżnobiałych ścian domów, smakować wyśmienite jedzenie i miejscowe wino.

Doradzamy w wyborze kursu językowego

Zanim zaproponujemy konkretny kurs językowy, dokładnie rozpoznajemy potrzeby Klienta. Doradzamy, jaka forma nauki przyniesie w konkretnym przypadku najlepsze efekty i wskazujemy kurs najbardziej odpowiadający potrzebom uczestnika.

Obsługujemy kompleksowo

Na Państwa życzenie zapewniamy zakwaterowanie przy rodzinie, w akademikach szkolnych, apartamentach lub w hotelach, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Pełen pakiet zawiera również opracowanie planu podróży, organizację transportu autokarowego, lotniczego, transferu z/do lotniska oraz przygotowanie prywatnej polisy ubezpieczeniowej.

KONTAKT:

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, prosimy o kontakt z

Adrianną Adamik

a.adamik@linguanova.com.pl

(22) 584 10 20

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę wyjazdu do szkoły AXALINGUA w Hiszpanii na e-maila

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Planowany termin wyjazdu *

Planowany termin powrotu *

Dodatkowe informacje nt. wyjazdu do AXALINGUA w Hiszpanii

* - pole obowiązkowe

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online