Sprawdź nas na Facebooku Sprawdź nas na Twitterze Sprawdź nas na Google Plus
Szkocja | Wyjazdy Jezykowe

Szkocja

AngliaWalia

 

szkocja_mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Malownicze wzgórze w Edynburgu.

Edynburg – Miasto ma w sobie coś majestatycznego, dostojnego. Jest kwintesencją wszystkiego, co ze Szkocją związane: pięknej wiktoriańskiej zabudowy, górskich krajobrazów, starych pubów serwujących wyśmienite, ale. By poznać Edynburg warto przyjechać do miasta na przełomie sierpnia i września, kiedy trwa Międzynarodowy Festiwal w Edynburgu. Na festiwal składa się w zasadzie kilka niezależnych imprez, z których najsłynniejszym i największym jest festiwal teatrów ulicznych.

Fot. Certyfikowani studenci EDdinburg Language Academy.

ZAKWATEROWANIEEDINBURGH LANGUAGE ACADEMY szkoła jest usytuowana w pięknym historycznym budynku w centrum Edynburga. ELA jest akredytowana przez British Council & Education Scotland. Szkoła zapewnia wysoce wykfalifikowaną kadrę nauczycielska oraz klasy przystosowane do nauki języka.

 

Glasgow

Fot. Glasgow panorama miasta.

Glasgow – Jest to największe miasto Szkocji – uznane za jej komercyjną stolice. Glasgow to nowoczesne budynki, stare urokliwe uliczki, przepięknie prezentujące się mosty na rzece Clyde, kamienice z pomarańczowego piaskowca, gmach uniwersytetu i muzeów, niezliczone przepiękne ogrody i parki.

GLASGOW ENGLISH SCHOOL szkoła została założona w 1997 roku i od tamtego czasu może poszczycić się bardzo dobra reputacją. Szkoła oferuje szeroki wybór kursów jak również duże zróżnicowanie, co do zakwaterowania. Szkoła uczy języka angielskiego w bardzo przystępny sposób zaczynając od normalnych lekcji z podręcznikiem poprzez konwersacje a kończąc na odgrywaniu ról i prezentacji.

Wyjazdy językowe Zarejestruj się online